Naspäť / Sada 54 ks plastových vianočných gúľ v boxe - rôzne farby

Základné údaje

Cena s DPH: 9,60 €
Dostupné prevedenie: Zlatá, Červená, Staroružová
Dostupnosť: NOVINKA - na sklade od OKTÓBRA 2023!
Doba dodania: Október 2023
ks
Sada 54 ks vianočných ozdôb je dokonalým spôsobom, ako ozdobiť váš vianočný stromček a vytvoriť si úžasnú vianočnú atmosféru. Každá sada obsahuje širokú škálu rôznych tvarov a druhov ozdôb.
V každej sade nájdete 1 hviezdu na stromček s rozmermi 15 cm, fóliovú girlandu s dĺžkou 3 m, 16 ks vianočných gúľ s priemerom 5 cm a 36 ks vianočných gúľ s priemerom 2 cm. Tieto ozdoby prichádzajú v rôznych prevedeniach, ako napríklad matné, lesklé alebo trblietavé, čo pridáva rôznorodosť a hru s textúrami a leskom. Všetky ozdoby sú pekne zabalené v plastovej škatuli, čo uľahčuje ich skladovanie a ochranu pred poškodením. 
Sada 54 vianočných ozdôb je dostupná v niekoľkých farebných možnostiach, vrátane zlatej, červenej a staroružovej farby. Môžete si vybrať tú, ktorá najlepšie zapadá do Vášho vianočného dizajnu a preferencií. Nech už sa rozhodnete pre tradičnú červenú farbu, jemnú zlatú farbu alebo elegantnú staroružovú farbu, táto sada ozdôb pridá stromčeku a celkovej výzdobe potrebný vianočný lesk a pôvab.
Nechajte sa uniesť kreativitou a vytvorte si dokonalú vianočnú výzdobu s týmito nádhernými ozdobami na stromček.
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36