O nás

Naša spoločnosť začala v roku 1991 svoju činnosť ako jeden z prvých dovozcov vianočných ozdôb na slovenskom a českom trhu. Spoločnosť je do dnešných dní orientovaná na dovoz sezónnych ozdôb, umelých vianočných stromčekov a vianočných dekorácií, umelých kvetín, darčekových predmetov, exotického thajského nábytku z vodného hyacintu, záhradného nábytku z umelého ratanu a originálnych thajských masážnych prípravkov.

Ponuka vianočných ozdôb a umelých vianočných stromčekov patrí medzi druhovo najširšiu na slovenskom a českom trhu. V čase Vianoc prinášame zákazníkom najnovšie trendy vo výbere farieb, štýlov a druhov ozdôb. Z rôznych kútov sveta privážame umelé vianočné stromčeky všetkých farieb, rozmerov a materiálov, kvalitného vianočného osvetlenia, svetelných záhradných dekorácií, ako aj stovky rôznych vianočných ozdôb, gulí, keramických figúrok a girlánd v aktuálnych farbách Vianoc.  

Sezónnu ponuku dopĺňa záhradný nábytok z umelého ratanu a bytové doplnky z prírodných materiálov. Na stránkach www.soba.sk a www.vianocnestromceky.sk nájdu klienti okrem kompletnej ponuky aj prehľadný a spoľahlivý web shop.

HIMALAYA__TREEs.jpg

 

Postupom času sme sortiment doplnili o značkový thajský nábytok vyrábaný z vodného hyacintu. Jeho výnimočnosť spočíva v kvalite prevedenia, originalite použitých prírodných materiálov a ich zaujímavých kombinácií, ako aj vysokom užívateľskom komforte nábytkových dielov. 
Tím špičkových dizajnérov sa stará o originálne prevedenie nábytku a udáva trend ostatným výrobcom exotického nábytku. Prednosti a výnimočnosť thajského nábytku môžete objaviť na stránke www.thajskynabytok.sk 

HSF_67s.jpg


V špeciálnom e-shope www.thajskamasaz.sk ponúkame svetovo známe MUAY krémy a emulzie, čisto prírodne bylinkové balzamy na rôzne problémy pohybového a svalového ústrojenstva doplňajú kvalitné a 100% prírodné masážne oleje, originálne bylinkové masážne gule a ostatný tradičný thajský sortiment pre masážne salóny. Na vyžiadanie Vám pošleme náš katalóg s ponukou originálnych thajských masážnych výrobkov, alebo pre jeho stiahnutie kliknite TU. 

iStock_000004478705XSmall.jpg

Na záver, ďakujeme všetkým klientom za ich dlhoročnú priazeň a vernosť. 
Akékoľvek Vaše pripomienky a názory radi oceníme.  

Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36