Naspäť / Sada 3 ks zlatých závesných slzičiek

Základné údaje

Cena s DPH: 3,40 €
Dostupnosť: NOVINKA - na sklade od OKTÓBRA 2023
Doba dodania: Október 2023
ks

Predstavujeme úžasnú sadu 3 ks plastových dekoračných gúľ v netradičnom tvare slzy. Každá guľa v sade má veľkosť 12 cm, čo zabezpečuje dostatočnú veľkosť na to, aby pritiahla pozornosť a vytvorila výrazný prvok vianočného stromčeka alebo iných dekoračných štylizácií. Ich netradičný tvar pridáva výzdobe štýlový a originálny nádych.

V každom balení je guľa v lesklom prevedení, v matnom prevedení a v trblietkovom prevedení. Lesklá guľa pridáva výzdobe potrebný lesk, matná guľa ju zjemňuje a trblietková guľa umožňuje krásne záblesky vianočného osvetlenia na vianočnom stromčeku.

Gule sú balené v škatuľke s praktickým plastovým vrchnákom, čo zabezpečuje ich bezpečný transport a uskladnenie. Veľkosť škatuľky je 18,6 x 11,2 x 6 cm, čo ju robí praktickou a ľahko prenosnou. Môžete si ich ľahko uložiť po skončení sviatkov a opätovne použiť v ďalšom roku.

Zlatá champagne farba týchto gúľ dodáva vášmu vianočnému stromčeku a celej výzdobe luxusný a štýlový vzhľad. Je to elegantná a nadčasová farba, ktorá prinesie do vašich sviatočných priestorov nádych elegancie a rafinovanosti.

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36