Naspäť / Vianočné gule s flitrami - rôzne druhy

Základné údaje

Cena s DPH: 1,60 €
Dostupné prevedenie: motív 1., motív 2., motív 3., motív 4.
Dostupnosť: NOVINKA - na sklade od OKTÓBRA 2023!
Doba dodania: Október 2023
ks

Vianočné gule s trblietkovou aplikáciou sú nádhernými a elegantnými vianočnými ozdobami, ktoré pridajú vianočnej výzdobe lesk a šmrnc. Tieto gule máme v 4 rôznych prevedeniach a každá z nich sa vyznačuje svojou jedinečnou krásou a dizajnom. Vďaka priemeru 8 cm sú dostatočne veľké na to, aby boli výrazným prvkom v akejkoľvek vianočnej výzdobe.
Vianočné gule sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný a trvanlivý. Ich povrch je pokrytý trblietkami a flitrami, ktoré im dodávajú nádherný lesk a jemnú textúru, krásne sa odrážajú od osvetlenia, čo vytvára kúzelnú vianočnú atmosféru.

Okrem vizuálnej atraktivity majú gule aj praktickú funkciu. Sú vybavené šnúrkou na zavesenie, čo umožňuje jednoducho ich umiestniť na vianočný stromček, vetvičky alebo iné dekoračné prvky.

Zaujímavé ružové farebné odtiene dodávajú celkovej výzdobe štýl a sofistikovanosť. Bez ohľadu na to, či preferujete tradičný vzhľad s elegantnými doplnkami alebo moderný vzhľad s výraznými farbami, tieto gule sú ideálnym doplnkom každej vianočnej výzdoby.

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36