Naspäť / Nadrozmerné sezónne dekorácie BIG BALLS - rôzne druhy

Základné údaje

Dostupnosť: na objednávku
Doba dodania: 10-14 dní od objednania

Nadrozmerné plastové vajíčka, kvetiny, vrtuľky, cukríky, nanuky, rybky a množstvo iných motívov nájdete v celoročnej kolekcii BIG BALLS. Individuálne kusové dekorácie alebo kombinácia rôznych motívov je len otázkou fantázie, ktorej sa u nás nekladú žiadne prekážky.
Pri dizajne výrobkov sme vychádzali z toho, že manipulácia a bezproblémové skladovanie výrobkov sú veľmi dôležité. Vďaka tomu naši klienti ocenia možnosť rýchlej montáže výrobkov v 3 jednoduchých krokoch. Dekorácie sú vyrobené z ultra ľahkých plastov a pozostávajú  z 2 častí, ktoré sa spájajú len pomocou spiniek. Následne sa už len inštalujú na lanká. Pri skladovaní sa spinky jednoducho odstránia a jednotlivé diely zložia. Je úplne jedno či má dekorácia priemer 10 cm alebo 1 meter. 
Bezpečnosť je u nás na prvom mieste a preto všetky výrobky spĺňajú náročné podmienky na bezpečnosť. Plasty z ktorých sú dekorácie vyrobené , sú z nehorľavých, stálofarebných, netoxických a ľahko umývateľných materiálov. 
Každoročne vytvárame nové motívy, tvary a hľadáme tie najkrajšie farebné kombinácie pre dekorácie.  Myslíme kreatívne a okrem klasických tvarov a farieb, každoročne predstavujeme aj trendové edície v nových, netradičných farbách.
Plánujete vianočnú , veľkonočnú , valentínsku alebo celoročnú výzdobu obchodných alebo verejných priestorov? Nie ste si istí, ako by to mohlo u Vás vyzerať? Stačí, ak nám pošlete fotografie priestorov , ktoré plánujete dekorovať. Spracujeme grafický návrh , kde zadefinujeme alebo zakomponujeme Vami navrhnuté motívy. Naše skúsenosti budú Vašou výhodou. 

Ak hľadáte originálnu jarnú, valentínsku, veľkonočnú, školskú alebo inú sezónnu výzdobu , neváhajte a ozvite sa nám a pošlite nám email jediným klikom TU.

Viac výrobkov a informácií nájdete aj na  NAŠOM WEBE určenom špeciálnym exteriérovým dekorom. 


Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36