Naspäť / Sada 26 ks zlatých vianočných plastových gúľ

Základné údaje

Cena s DPH: 17,50 €
Dostupné prevedenie: Zlatá champagne
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: doručenie do 24 hodín
ks

Úžasná sada plastových vianočných gúľ rôznych veľkostí a odtieňov v zlatej champagne farbe je dokonalým spôsobom, ako pridať krásu vianočnému stromčeku a celkovej vianočnej výzdobe.
V každom balení tejto sady nájdete až 26 kusov gúľ v nasledujúcej kombinácii - 4 ks veľkých gúľ s priemerom 10 cm, 15 ks gúľ s priemerom 8 cm a 7 ks gúľ s priemerom 6 cm.

Každé balenie vianočných gúľ obsahuje gule v rôznych prevedeniach s matným, perleťovým a trblietkovým povrchom. Táto kombinácia rôznych veľkostí a farieb vytvára štýlový a rozmanitý vzhľad vianočnej výzdoby, ktorá bude pôsobiť ohromujúco a rafinovane. Zlatá champagne farba, v ktorej sú tieto vianočné gule, je elegantná a nadčasová, čo ju robí ideálnou pre tých, ktorí hľadajú výnimočnú a sofistikovanú vianočnú výzdobu.

Sada je dodávaná s praktickým plastovým boxom, ktorý zabezpečuje jednoduché uskladnenie a ochranu gúľ pred prípadným poškodením. Veľkosť balenia je 35 x 8 x 40 cm, čo zaručuje dostatočný priestor pre všetky gule a zároveň umožňuje jednoduché uloženie aj po skončení sviatkov.

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36