Naspäť / Veniec so zasneženým ihličím FLOCK

Základné údaje

Cena s DPH:
priemer 45 cm 15,00 € 18,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní 15,00 €
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: doručenie do 24 hodín
ks

Predstavujeme krásny vianočný veniec so zasneženým ihličím, ktorý prináša do vianočnej výzdoby kúzlo zimy a nádheru zimnej prírody.

Jedinečným a patentovaným spôsobom nanášame sneh na vetvičky, čo zabezpečuje, že sa z nich neopadáva a veniec si zachováva svoj krásny a prirodzený vzhľad. Tento inovatívny prístup nám umožňuje dosiahnuť dokonalý zasnežený efekt, ktorý poteší zmysly a pridá domovu zimnú vianočnú atmosféru.

Veniec je vyrobený z hustého a na krátko strihaného ihličia, čo mu dodáva prirodzenú autenticitu. Jeho vetvičky majú pekný tvar a sú príjemné na dotyk, čo robí tento veniec ešte atraktívnejším a lákavejším. Každá časť venca je šikovne ošetrená, aby sa dosiahol autentický vzhľad a pocit pravej zasneženej vianočnej krásy. 

Zasnežený veniec  FLOCK je výbornou voľbou pre zdobenie dverí, stien alebo ako centrálny prvok na vianočnom stole. Je to ideálny spôsob, ako pridať do interiéru potrebnú dávku radosti a romantiky Vianoc. Urobte si tento rok nezabudnuteľné Vianoce s týmto nádherným a zasneženým vianočným vencom. Prineste si do svojho domova čarovné Vianoce a vytvorte si atmosféru pohody a radosti, ktorá Vás bude sprevádzať počas celého sviatočného obdobia. 

K dispozícii sú čačinové vence v rôznych priemeroch: 30 cm, 45 cm, 60 cm alebo 80 cm.
Hustota ihličia :
- vianočný veniec FLOCK 30 cm ......40 vetvičiek
- vianočný veniec FLOCK 45 cm ......120 vetvičiek
- vianočný veniec FLOCK 60 cm ......170 vetvičiek
- vianočný veniec FLOCK 80 cm ......250 vetvičiek ( na centrálnej fotografii)


Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36