Naspäť / Čačinová girlanda SUGAR PINE 270 cm - rôzne druhy

Základné údaje

Cena s DPH:
20 cm x 270 cm 15,00 €
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: doručenie do 24 hodín
ks

Predstavujeme nádhernú a hustú čačinovú girlandu s moderným dizajnom a zaujímavým prevedením ihličia, nazývanú SUGAR PINE. Táto girlanda je skutočným klenotom medzi vianočnými dekoráciami, vďaka svojmu špeciálnemu tvaru a unikátnemu spôsobu použitia dvoch druhov ihličia.

Použitie dvoch typov ihličia dodáva girlandám extra hustotu a zároveň zaujímavý a súmerný tvar. Tento moderný vzhľad ju robí výnimočnou a prináša do výzdoby nový a osviežujúci štýl.

Girlanda SUGAR PINE je k dispozícii v rôznych šírkach 20 cm alebo 30 cm a štandardnej dĺžke 270 cm. 200 vetvičiek je pôsobivá hustota ihličia, čo z nej robí naozaj bohatý a nápadný dekoračný prvok. Na konci každej girlandy je krátky kovový hák na bezpečné umiestnenie girlandy v interiéri alebo exteriéri, čo z nej robí vhodný doplnok pre rôzne veľkosti priestorov. Použitie girlandy sugar je ideálny spôsob, ako ozdobiť dom, stôl, krb, dvere alebo okná a vytvoriť tak stále originálnu a pôsobivú vianočnú atmosféru.

Vďaka kvalitnému kovovému vláknu, ktoré je súčasťou konštrukcie tejto girlandy, si môžete byť istí, že si zachová pekný a stabilný tvar a bude Vám slúžiť rok čo rok.

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36