Naspäť / Matrac ALOE VERA s pamäťovou penou 200x160 cm

Základné údaje

Cena s DPH:
15 cm (12+3) 359,00 €
15 cm (10+5) 399,00 €
20 cm (15+5) 489,00 €
20 cm (17+3) 439,00 €
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 5 -7 dní
ks
NOVINKA : Kvalitný matrac vyrobený z vysoko pružnej HR peny a pamäťovej peny, potiahnutý pevným a odolným poťahom s výťažkami z ALOE VERA. K dispozícii vo všetkých rozmeroch a 2 hrúbkach pamäťovej peny. Navyše len u nás nájdete vysoké , 20 cm matrace.

ČO JE PAMÄŤOVÁ PENA ?
Pamäťovú penu môžeme pokojne nazvať materiálom tohto tisícročia, nakoľko tento materiál predstavuje najvyššie dostupnú technológiu vo výrobe polyuretánových materiálov. Jedinečnou vlastnosťou peny je , že dokonale zmapuje siluetu tela a voči pôsobiacemu tlaku nevytvára odpor , vďaka čomu ponúka ojedinelý a výnimočný pocit komfortu a ergonomickej podpory tela.
Navyše , v závislosti od teploty sa výrazne menia aj jej fyzikálne parametre pamäťovej peny. Zvýšením teploty sa stávajú mäkšími a v opačnom prípade zasa tvrdšími.
Pamäťové peny jedinečným spôsobom zjednocujú mäkkosť s rozložením tlaku, ale sami o sebe tieto materiály nespĺňajú požiadavky dokonalého pohodlia a spánku. Túto vlastnosť získavajú len vhodnou kombináciou s normálnymi alebo studenými penami.

Naše matrace Vám ponúkame vo dvoch prevedeniach : s hrúbkou pamäťovej peny 3 cm alebo 5 cm. Čím je pamäťová pena hrubšia, tým komfortnejší je aj Váš spánok.

ČO JE HR PENA?
HR pena je vysoko pružná studená pena , ktorá dokonale sleduje siluetu tela a aj pri dlhodobom zaťažení nedochádza k únave a opotrebovaniu materiálu. HR pena poskytuje väčšiu podpornú silu, má optimálne rozloženie tvrdosti a hustoty materiálu, prostredníctvom čoho sa optimálne rozloží tlak na ploche určenej k spánku.  
Matrace vyrobené zo studenej peny obsahujú milióny mikroskopických kanálikov , ktoré zabezpečujú dokonalú ventiláciu a účinné odvádzanie vlhkosti, optimalizujú mikroklímu pre spánok, čím zvyšujú celkový komfort a životnosť matraca.
Studená pena je schopná pohlcovať koncentrovanú energiu, teda pri záťaži pohlcuje menej energie ako klasické peny a vďaka tomu poskytuje relaxačný spánok bez únavy. Pri použití matraca z HR peny sa telo do matraca nevnorí  a teda sa v ňom nevytvorí priehlbina , čo je častým dôvodom bolestí chrbta.

Hustota našej HR peny je 35 kg/m3.

PREČO POŤAH S ALOE VERA?
Poťahová látka na našich matracoch obsahuje špeciálny gél , výťažok z aloe vera. Aloe vera je častokrát označovaná za zdroj mladosti a sviežosti , nakoľko výťažky z tejto rastliny obsahujú dôležité aminokyseliny , minerály a vitamíny, ktoré okrem iného účinne liečia rôzne ochorenia pokožky a posilňujú imunitu. Počas spánku zložky aloe vera prenikajú do pokožky a tým ju ošetrujú a regenerujú. Výťažky z aloe vera v poťahu zabraňujú množeniu baktérií a plesní a ničia látky priaznivé pre vznik alergií. Obsah oleja v poťahu nie je neobmedzený a postačuje na zhruba 5 praní poťahu. Poťahy na našich matracoch je možné prať pri teplote 40° C.

V našej ponuke nájdete matrace v nasledujúcich prevedeniach :
rozmer matraca 200 cm x 160 cm
- výška matraca 12 + 3 cm ( 12 cm HR pena, 3 cm pamäťová pena ) = celková výška 15 cm
- výška matraca 10 + 5 cm ( 10 cm HR pena, 5 cm pamäťová pena ) = celková výška 15 cm
- výška matraca 15 + 5 cm ( 15 cm HR pena, 5 cm pamäťová pena ) = celková výška 20 cm
- výška matraca 12 + 3 cm ( 17 cm HR pena, 3 cm pamäťová pena ) = celková výška 20 cm

Tvrdosť matraca : stredná až vyššia tvrdosť.
Použitie: matrac je vhodný na použitie s pevným, polohovateľným alebo lamelovým roštom.

Poznámka: v prípade záujmu Vám vieme vyhovieť aj s atypickými rozmermi matracov.

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36