Naspäť / Čačinový veniec VERMONT z 2D a 3D ihličia

Základné údaje

Cena s DPH: 29,00 €
Dostupné prevedenie: 60 cm
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: doručenie do 24 hodín
ks

Predstavujeme úžasný vianočný čačinový veniec Vermont - symbol tradičného vianočného kúzla a prirodzenej krásy. Tento veniec je vytvorený s láskou a pozornosťou k detailom, aby sme vám priniesli to najlepšie zo sveta vianočnej výzdoby. Jeho jemné a kvalitné čačinové ihličie dodáva vencu nádherný hustý vzhľad, ktorý krásne dozdobí dvere, steny alebo stoly.

Veniec VERMONT vyniká svojou eleganciou a jednoduchosťou. Skladá sa z husto navrstvených čačinových ihličí, ktoré mu dodávajú tradičný vzhľad a autentickú atmosféru Vianoc. Jeho prirodzená zelená farba a jemný lesk vytvárajú dokonalý kontrast s vianočnými ozdobami, ktoré na ňom môžete ľahko umiestniť. Jeho čistý a elegantný dizajn ho robí univerzálnym doplnkom, ktorý sa hodí do rôznych výzdob a štýlov interiérov. Univerzálna veľkosť a tvar umožňujú jednoduché umiestnenie na dvere, krb alebo stenu, vďaka čomu si vytvoríte atmosféru plnú radosti, pokoja a rodinnej pohody.
Dovoľte, aby sa tento veniec stal srdcom aj Vášho domova počas vianočných sviatkov, rozžiaril Váš domov svojou jedinečnou krásou a pritiahol doňho pravé vianočné kúzlo.
Ďakujeme za dôveru a veríme, že naša vianočná kolekcia VERMONT Vás nadchne a prinesie Vám mnoho radosti a pohody v tomto jedinečnom období.


Priemer venca: 60 cm
Počet vetvičiek : 216 vetvičiek


Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36