Naspäť / Čačinová girlanda z 3D ihličia VERMONT - rôzne druhy

Základné údaje

Cena s DPH:
kombinácia 2D + 3D 27,00 € 34,00 €
len 3D 35,00 € 46,00 €
Dostupnosť: VYPREDANÉ - na sklade opäť od konca SEPTEMBRA 2023!
ks

Predstavujeme nádhernú hustú čačinovú girlandu, ktorá sa vyrába 2 rôznych prevedeniach spojením krásneho 2D a 3D ihličia, alebo čisto z 3D ihličia, čo zaručuje super hustotu a úžasný realistický vzhľad.
Naša girlanda je vytvorená s láskou a starostlivosťou, aby sme Vám priniesli ten najkrajší a najrealistickejší produkt. Kombinácia 2D ihličia dodáva girlande extra hustotu, zatiaľ čo 3D ihličie zaručuje super realistický vzhľad. Takto vytvorená girlanda si zachováva prirodzenú krásu, ktorú si obľúbite na prvý pohľad.

Vetvičky girlandy majú pekný elegantný tvar, sú príjemné na dotyk a sú vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie, čo umožňuje vytvoriť príjemnú atmosféru na terase, balkóne alebo v záhrade Svojou krásou pritiahnu pozornosť každého a dodajú priestoru správny vianočný či sviatočný nádych.

Jednou z našich hlavných priorít je Vaše pohodlie a spokojnosť, preto sme sa postarali o to, aby sa girlanda ľahko tvarovala a prispôsobila rôznym priestorom. Vďaka kvalitnému kovovému vláknu v konštrukcii girlanda stabilne drží tvar a poskytuje možnosť ju prispôsobiť tak, ako si želáte.

Dovoľte, aby čačinová girlanda VERMONT vniesla do Vašich priestorov príjemnú atmosféru a dotvorila ten správny vzhľad sviatočných aranžmánov. Ak hľadáte dokonalú girlandu, ktorá spája výnimočnú hustotu, realistický vzhľad a jednoduchú manipuláciu, táto girlanda je ideálnou voľbou. Potešte sa a svojim blízkym vytvorte nezabudnuteľnú atmosféru s touto úžasnou girlandou.


Rozmer girlandy : 35x270 cm
Počet vetvičiek:
- 216 ks ( prevedenie ihličia 2D + 3D) 
- 350 ks ( v prevedení len z 3D ihličia )

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36