Naspäť / Čačinový veniec EMERALD ANGEL z 2D a 3D ihličia

Základné údaje

Cena s DPH: 30,00 €
Dostupné prevedenie: priemer 60 cm
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: doručenie do 24 hodín
ks

Krásny čačinový veniec EMERALD ANGEL je vytvorený z kombinácie 2D a 3D ihličia, čo mu dodáva super hustotu a neuveriteľne realistický vzhľad. Tento veniec je skutočnou vianočnou lahôdkou a vianočnej výzdobe dodáva autentickú a elegantnú atmosféru.

Kombinácia 2D a 3D ihličia je tým, čo robí tento veniec taký špeciálny. 2D ihličie dodáva vencu extra hustotu, zatiaľ čo 3D ihličie prispieva k jeho super realistickému vzhľadu. Výsledkom je veniec, ktorý vyzerá tak živo a pravdivo, akoby bol zhotovený priamo z prírodných ihličí.

Veniec má priemer 60 cm a na venci je umiestnených až 235 kusov kvalitných vetvičiek, ktoré majú pekný elegantný tvar a sú príjemné na dotyk, čo robí tento veniec ešte lákavejším a prirodzenejším. Každá časť venca je starostlivo upravená, aby sa dosiahol autentický vzhľad a pocit pravej vianočnej krásy.

Našim cieľom je ponúkať výrobky, ktoré sú trvanlivé a kvalitné. S našim čačinovým vencom si môžete byť istí, že sa stane dlhotrvajúcou dekoráciou, ktorú budete radi používať každý rok. Jeho šikovná konštrukcia a kvalitné spracovanie zaručujú, že veniec si zachová svoj tvar a krásu dlhú dobu.

Tento čačinový veniec je ideálnym spôsobom, ako ozdobiť dvere, stenu, krb alebo iné miesto v dome. Vytvorte si jedinečnú a nádhernú vianočnú atmosféru, ktorá prinesie do rodiny pohodu, radosť a vianočného ducha.

Vyčarujte si nezabudnuteľné Vianoce s týmto krásnym a realistickým čačinovým vencom. Doprajte si do Vášho domova kúsok prírody a vytvorte si pohodovú vianočnú atmosféru, ktorá Vás bude sprevádzať počas celej sviatočnej sezóny.


Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36