Naspäť / Čačinová girlanda z 3D ihličia VERMONT DELUXE

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ - opäť na sklade 09/2024

Predstavujeme nádhernú čačinovú girlandu VERMONT v prevedení deluxe, ktorá sa vyrába čisto z 3D ihličia, čo zaručuje je úžasný realistický. 
Každá girlanda je vytvorená s láskou a starostlivosťou, aby sme Vám priniesli ten najkrajší a najrealistickejší produkt. Takto vytvorená girlanda si zachováva prirodzenú krásu, ktorú si obľúbite na prvý pohľad.

Vetvičky girlandy majú pekný elegantný tvar, sú príjemné na dotyk a sú vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie, čo umožňuje vytvoriť príjemnú atmosféru na terase, balkóne alebo v záhrade Svojou krásou pritiahnu pozornosť každého a dodajú priestoru správny vianočný či sviatočný nádych.

Jednou z našich hlavných priorít je Vaše pohodlie a spokojnosť, preto sme sa postarali o to, aby sa girlanda ľahko tvarovala a prispôsobila rôznym priestorom. Vďaka kvalitnému kovovému vláknu v konštrukcii girlanda stabilne drží tvar a poskytuje možnosť ju prispôsobiť tak, ako si želáte.

Dovoľte, aby čačinová girlanda VERMONT vniesla do Vašich priestorov príjemnú atmosféru a dotvorila ten správny vzhľad sviatočných aranžmánov. Ak hľadáte dokonalú girlandu, ktorá spája výnimočnú hustotu, realistický vzhľad a jednoduchú manipuláciu, táto girlanda je ideálnou voľbou. Potešte sa a svojim blízkym vytvorte nezabudnuteľnú atmosféru s touto úžasnou girlandou.


Rozmer girlandy : 35x270 cm
Počet vetvičiek: 350 ks 
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36