Naspäť / Čačinová girlanda so zasneženým ihličím FLOCK 22 cm x 270 cm

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ - opäť na sklade 09/2024

Predstavujeme krásnu čačinovú girlandu so zasneženým ihličím, ktorá prináša do domova kúzlo zimy a nádheru zimnej prírody.

Jedinečným a patentovaným spôsobom nanášame sneh na vetvičky, čo zabezpečuje, že sa z nich neopadáva a veniec si zachováva svoj krásny a prirodzený vzhľad. Tento inovatívny prístup nám umožňuje dosiahnuť dokonalý zasnežený efekt, ktorý poteší zmysly a pridá domovu zimnú vianočnú atmosféru.

Girlanda má priemer 20 cm, dĺžku 270 cm, po celej svoje dĺžke 170 kusov vetvičiek a je vyrobená z hustého na krátko strihaného ihličia, čo jej dodáva prirodzenú autenticitu. Vetvičky majú pekný tvar a sú príjemné na dotyk, čo robí girlandu ešte atraktívnejšou a lákavejšou. Každá časť girlandy je šikovne tvarovaná, aby sa dosiahol autentický vzhľad a pocit pravej zasneženej vianočnej krásy.

Girlanda so zasneženými ihličím je výbornou voľbou pre zdobenie dverí, stien alebo ako centrálny prvok na vianočnom stole. Je to ideálny spôsob, ako pridať do exteriéru alebo interiéru potrebnú dávku radosti a romantiky Vianoc.

Prineste aj do svojho domova čarovné Vianoce a vytvorte si atmosféru pohody a radosti, ktorá Vás bude sprevádzať počas celého sviatočného obdobia.
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36