Naspäť / Čačinová girlanda EMERALD ANGEL z 2D a 3D ihličia

Základné údaje

Cena s DPH: 27,00 €
Pôvodná cena: 34,00 €
Ušetríte: 7,00 €
Dostupné prevedenie: 35 cm x 270 cm
Dostupnosť: VYPREDANÉ - na sklade opäť od konca SEPTEMBRA 2023!
ks

Krásna čačinová girlanda je vytvorený z kombinácie 2D a 3D ihličia, čo jej dodáva super hustotu a neuveriteľne realistický vzhľad. Táto girlanda je skutočnou vianočnou lahôdkou a vianočnej výzdobe dodáva autentickú a elegantnú atmosféru.

Kombinácia 2D a 3D ihličia je tým, čo robí girlandu skutočne špeciálnou. 2D ihličie dodáva extra hustotu, zatiaľ čo 3D ihličie prispieva k jej super realistickému vzhľadu. Výsledkom je bohatá girlanda, ktorá vyzerá tak živo a pravdivo, akoby bola zhotovená priamo z prírodneho ihličia.

Girlanda má priemer 35 cm, dĺžku 270 cm a nadpriemernú hustotu 300 kusov vetvičiek pravidelne umiestnených po celej dĺžke girlandy. Vetvičky majú pekný elegantný tvar a sú príjemné na dotyk, čo robí girlandu ešte lákavejšou a prirodzenejšou. Ihličie je starostlivo upravené tak, aby sa dosiahol autentický vzhľad a pocit pravej vianočnej krásy.

Našim cieľom je ponúkať výrobky, ktoré sú trvanlivé a kvalitné. S našimi girlandami si môžete byť istí, že sa stane dlhotrvajúcou dekoráciou, ktorú budete radi používať každý rok. Pevná konštrukcia a kvalitné spracovanie zaručujú, že girlanda si zachová svoj tvar a krásu po dlhú dobu.

Čačinová girlanda EMERALD ANGEL je ideálnym spôsobom, ako ozdobiť dvere, stenu, krb alebo iné miesto v interiéri alebo exteriéri. Vytvorte si jedinečnú a nádhernú vianočnú atmosféru, ktorá prinesie do každej rodiny pohodu, radosť a vianočného ducha.

Rozmer girlandy : 35x270 cm. Počet vetvičiek: 300 ks.

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36