Naspäť / Vianočný stromček NEW GREEN HILL z mäkkého 3D ihličia

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ!

NOVINKA: Vianočný stromček NEW GREEN HILL je krásna jedlička s precízne spracovanými vetvičkami, vyrobenými zo špeciálneho materiálu , vďaka ktorému je stromček nielen na pohľad, ale aj na dotyk na nerozoznanie od skutočného. Zaujímavá kombinácia mäkkého 3D a klasického 2D ihličia. 
Mäkké 3D ihličie je umiestnené po vonkajšom obvode vianočného stromčeka, vďaka čomu vianočný stromček pôsobí mimoriadne autenticky. Klasické ihličie je umiestnené v stredovej časti stromčeka a napomáha stromčeku dosiahnuť extra objem a hustotu. 3D vetvičky sa na rozdiel od klasických 2D vetvičiek priamo "odlievajú" z PE materiálov ako hotové vetvičkové diely. Toto ihličie tak verne kopíruje reálny tvar a hustotu konárov a vetvičiek v živej prírode. Základný rozdiel medzi PE materiálmi používanými na 3D umelých vianočných stromčekoch a klasickými PVC materiálmi používanými na klasických 2D umelých vianočných stromčekoch je aj nehorľavosť a recyklovateľnosť PE materiálov.
Všetky naše vianočné stromčeky sú zdravotne nezávadné, vyrobené z najkvalitnejších PVC alebo PE materiálov, bez chemického zápachu a nehorľavé čo znamená, že v prípade požiaru len tlejú a nehoria.
  
Vianočný stromček je balený v kartóne spolu s kovovým stojanom. K dispozícii vo viacerých výškach.

Ak stále váhate a neviete si vybrať medzi 2D a 3D vianočným stromčekom, pozrite si naše rady AKO SA ROZHODOVAŤ MEDZI 2D A 3D VIANOČNÝMI STROMČEKMI.

TERMÍN DORUČENIA : objednaný tovar s označením "na sklade" expedujeme okamžite, doručenie u klienta je do 24 hodín od objednania.

 Výška vianočného stromčeka Počet vetvičiek na vianočnom stromčekuSpodný priemer vianočného stromčeka 
 Vianočný stromček NEW GREEN HILL 150 cm 744 ks95 cm 
 Vianočný stromček NEW GREEN HILL 180 cm 1122 ks118 cm 
 Vianočný stromček NEW GREEN HILL 210 cm 1998 ks138 cm 
 Vianočný stromček NEW GREEN HILL 240 cm 2730 ks168 cm 


 

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36