NOVINKY VIANOCE 2020

NOVINKY VIANOCE 2020

Jednoznačným trendom nadchádzajúcej vianočnej sezóny sú vianočné ozdoby v netradičných tvaroch a jemných pastelových farebných kombináciách, ktoré už teraz nájdete v sortimente vianočných gulí : GLAMOUR mix ( mix ružových a zlatých odtieňov), FESTIVE mix ( mix intenzívnych vianočných farieb), VINTAGE mix ( mix zemitých farebných odtieňov), STARDUST mix ( mix nebesky modrej, snehovej a striebornej farby) , STYLE mix ( mix tradičných vianočných farieb) alebo najnovšej kolekcie vo farbe LOVE ME PINK ( kombinácia ružových a bielych odtieňov).

glamour_mix.jpg festive_mix.jpg vintage_mix.jpg stardust_mix.jpg style_mix.jpg farbicka2.jpg


Detské motívy vianočných dekorácií vo veselých tvaroch a farbách už len dotvoria čaro dokonalej vianočnej výzdoby.
ABR520570a.jpg
Nesklameme ani milovníkov umelých vianočných stromčekov, pre ktorých sme pripravili tie najkrajšie umelé vianočné stromčeky, vence a girlandy v klasickom 2D alebo mäkkom 3D prevedení. Úplnou novinkou sú zasnežené vianočné stromčeky v super 3D prevedení ihličia so skutočnými drevenými šiškami. Ponuku sme obohatili aj o nové modely stromčekov, girlánd a vencov z obľúbených 3D materiálov, ktoré nerozoznáte od skutočných prírodných materiálov. 

210_CM._FLOCK_ROSEMARY.jpg

Horúcou novinkou bude aj nová kolekcia vianočných ozdôb inšpirovaná prírodnými materiálmi - rôzne slamené ozdoby a milé dekorácie z dreva, dozdobené pierkami, kamienkami alebo korálkami.

vovacikovai_12.jpg

 
Veríme, že Vás naša nová vianočná kolekcia poteší a doplní Vašu tohtoročnú vianočnú výzdobu.

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36