NOVINKY VIANOCE 2019

NOVINKY VIANOCE 2019

Jednoznačným trendom nadchádzajúcej vianočnej sezóny sú vianočné ozdoby v netradičných tvaroch a farebných kombináciách, ktoré nájdete v sortimente vianočných gulí : GLAMOUR mix ( mix ružových a zlatých odtieňov), FESTIVE mix ( mix intenzívnych vianočných farieb), VINTAGE mix ( mix zemitých farebných odtieňov), STARDUST mix ( mix nebesky modrej, snehovej a striebornej farby) alebo STYLE mix ( mix tradičných vianočných farieb).

glamour_mix.jpg festive_mix.jpg vintage_mix.jpg stardust_mix.jpg style_mix.jpg

Detské motívy vianočných dekorácií vo veselých tvaroch a farbách už len dotvoria čaro dokonalej vianočnej výzdoby.
APE000100a.jpg
Nesklameme ani milovníkov umelých vianočných stromčekov, pre ktorých sme pripravili tie najkrajšie umelé vianočné stromčeky, vence a girlandy v klasickom 2D alebo mäkkom 3D prevedení. Úplnou novinkou na našom trhu budú zasnežené vianočné stromčeky v super 3D prevedení ihličia so skutočnými drevenými šiškami.

210_CM._FLOCK_ROSEMARY.jpg

Horúcou novinkou bude aj nová kolekcia vianočných ozdôb inšpirovaná pierkami, kamienkami a korálkami v klasických aj originálnych sezónnych farbách - všetky odtiene ružovej alebo sýtej smaragdovej zelenej farby, svetlé odtiene nebesky modrej farby spolu so snehovou bielou farbou budú patriť medzi jednoznačných favoritov tejto vianočnej sezóny. Drevené vianočné ozdob v tradičných aj netradičných farbách nájdete v našom eshope už teraz.
DH8043450e.jpg

 
Veríme, že Vás naša nová vianočná kolekcia poteší a doplní Vašu tohtoročnú vianočnú výzdobu.

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36